Tournament Calendar, Cassie Turner Memorial Tournament (Norfolk Girls Hockey)

PrintTournament Calendar
Nov 17, 2019-Dec 07, 2019Next >>
SunMonTueWedThuFriSat
Nov 17Nov 18Nov 19Nov 20Nov 21Nov 22Nov 23
PEEWEE
1:00 PM
Stoney Creek
@ Norfolk HERicanes
Talbot [1]
BANTAM
2:00 PM
Ancaster
@ Norfolk HERicanes
Talbot [8]
INT MID
3:00 PM
Norfolk HERicanes Black
@ Waterloo Ravens
SRC [15]
INT MID
3:00 PM
Haldimand River Cats
@ Ancaster Avalanche Blue
Talbot [16]
INT MID
4:00 PM
Oakville Hornets Purple
@ Stoney Creek Sabres Green
Talbot [17]
PEEWEE
4:00 PM
Port Colborne
@ Stoney Creek
SRC [2]
INT MID
5:00 PM
Brantford Ice Cats
@ St. Catharines Brock Badger Grey
SRC [18]
BANTAM
5:30 PM
Stoney Creek
@ Ancaster
Talbot [9]
INT MID
6:00 PM
Port Colborne Black
@ St. Catharines Brock Badgers Blue
SRC [19]
INT MID
6:30 PM
South Point Stars
@ Haldimand River Cats
Talbot [20]
INT MID
7:30 PM
London Devilettes
@ Norfolk HERicanes Black
SRC [21]
PEEWEE
7:30 PM
Norfolk HERicanes
@ Port Colborne
Talbot [3]
BANTAM
8:30 PM
Norfolk HERicanes
@ Stoney Creek
Talbot [10]
INT MID
8:30 PM
Lasalle Sabrecats
@ Brantford Ice Cats
SRC [22]
INT MID
9:30 PM
Sudbury Storm
@ Port Colborne Black
Talbot [23]
INT MID
9:30 PM
Windsor Wildcats
@ Oakville Hornets Purple
SRC [24]
INT MID
9:00 AM
Waterloo Ravens
@ London Devilettes
SRC [25]
BANTAM
9:00 AM
Norfolk HERicanes
@ Ancaster
Talbot [11]
INT MID
10:00 AM
Ancaster Avalanche Blue
@ South Point Stars
SRC [26]
INT MID
10:00 AM
St. Catharines Brock Badger Grey
@ Lasalle Sabrecats
Talbot [27]
INT MID
11:00 AM
St. Catharines Brock Badgers Blue
@ Sudbury Storm
Talbot [28]
INT MID
11:00 AM
Stoney Creek Sabres Green
@ Windsor Wildcats
SRC [29]
PEEWEE
12:00 PM
Norfolk HERicanes
@ Stoney Creek
Talbot [4]
BANTAM
1:00 PM
Ancaster
@ Stoney Creek
SRC [12]
INT MID
2:00 PM
9th Place
@ 8th Place
Talbot [31]
INT MID
2:00 PM
11th Place
@ 6th Place
SRC [30]
INT MID
3:00 PM
10th Place
@ 7th Place
Talbot [32]
PEEWEE
3:00 PM
Stoney Creek
@ Port Colborne
SRC [5]
INT MID
4:00 PM
12th Place
@ 5th Place
Talbot [34]
INT MID
4:00 PM
13th Place
@ 4th Place
SRC [33]
INT MID
5:00 PM
14th Place
@ 3rd Place
Talbot [36]
INT MID
5:00 PM
15th Place
@ 2nd Place
SRC [35]
BANTAM
6:00 PM
Stoney Creek
@ Norfolk HERicanes
Talbot [13]
PEEWEE
6:45 PM
Port Colborne
@ Norfolk HERicanes
SRC [6]
INT MID
8:00 PM
Winner of game #35
@ Winner of game #32
SRC [37]
INT MID
8:00 PM
Winner of game #31
@ 1st Place
Talbot [38]
INT MID
9:15 PM
Winner of game #30
@ Winner of game #36
Talbot [39]
INT MID
9:15 PM
Winner of game #34
@ Winner of game #33
SRC [40]
Nov 24Nov 25Nov 26Nov 27Nov 28Nov 29Nov 30
INT MID
9:00 AM
Winner of game #40
@ Winner of game #38
Talbot [41]
INT MID
10:15 AM
Winner of game #39
@ Winner of game #37
Talbot [42]
PEEWEE
11:30 AM
Second overall
@ First overall
Talbot [7]
BANTAM
1:00 PM
2nd Overall
@ 1st Overall
Talbot [14]
INT MID
2:30 PM
Winner of game #42
@ Winner of game #41
Talbot [43]
Dec 01Dec 02Dec 03Dec 04Dec 05Dec 06Dec 07
Printed from norfolkhericanes.com on Saturday, November 16, 2019 at 9:10 PM